Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniami parafialnymi na najbliższy tydzień.

I Niedziela Wielkiego Postu – 18.02.2018Listopada 2017

1. Dziś:

v Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazanie pasyjnym o 1700

v Kolekta przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej parafii

v Do białej skrzyni można składać ofiary na Misyjne Dzieło Pomocy AD GENTES

1. We wtorek na 1730 zapraszamy na nabożeństwo ku czci naszego patrona Bł. Czesława. Chcemy odprawiać takie nabożeństwo każdego 20 – tego dnia miesiąca. Przed nabożeństwem do koszyczka można składać intencje modlitewne, które będą przedstawione wstawiennictwu naszego patrona, a po nabożeństwie będzie sprawowana Msza w ich intencji. W czasie nabożeństwa będzie można uczcić relikwie bł. Czesława.
  2. W środę:

v Krucjata Różańcowa zaprasza na marsz pokutny ulicami Opola. Więcej informacji na plakacie

v nabożeństwo do MBNP o 1730 a po nim Msza w intencjach czcicieli MBNP

1. W okresie Wielkiego Postu obowiązuje zakaz udziału w zabawach publicznych
  2. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. W tym tygodniu Droga Krzyżowa w czwartek o 1630 dla dzieci w piątek o 1700 dla dorosłych z wypominkami i o 1900 dla dłużej pracujących, Gorzkie Żale w niedzielę o 17.00. Za udział w tych nabożeństwach raz w tygodniu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Wypominki za zmarłych można składać w białej skrzyni.
  3. Zapowiedzi przedśłubne:

v Krzysztof Cabała (Opole) i Kamila Nastał (Zawadzkie) – zap. III

v Piotr Bronka (Opole) i Małgorzata Dutko (Opole) – zap. I

1. Do wieczności odeszli: Śp. Werner Kochanek, l.75 z ul. Dambonia, Śp. Halina Stępień, l.69 z ul. Niemodlińskiej