Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniami parafialnymi na najbliższy tydzień.

I NIEDZIELA ADWENTU – 01.12.2019

1. Od poniedziałku do piątku zapraszamy na roraty o 1700. Obrazek z soboty będzie można dostać w niedzielę o 1130

2. W środę: zapraszamy na nabożeństwo do MBNP o 1630

3. W czwartek: o 1630 zapraszamy na nabożeństwo o powołania kapłańskie zakonne i misyjne (I czwartek miesiąca)

4. W piątek

• * wystawienie NS i okazja do spowiedzi od 1600
  • * o 1630 zapraszamy na nabożeństwo do Serca Pana Jezusa (I piątek miesiąca)
  • * o 1845 zapraszamy na nauki przedchrzcielne

5. W sobotę :

• * o 2000 nabożeństwo I soboty miesiąca
  • * o 2100 apel jasnogórski

6. Za tydzień w niedzielę:

• * Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
  • * po mszy o 700 odśpiewamy Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP
  • * Marianki zapraszają na kiermasz adwentowy. Do nabycia będą opłatki i inne różne ozdoby świąteczne
  • * Caritas rozprowadzać będzie świece adwentowe (małe 5zł, duże 12zł)
  • * na 1600 zapraszamy na Mszę św. w intencji Dzieci Maryi oraz ich rodzin z okazji ich święta
  • * do białej skrzyni można złożyć ofiarę na Kościół na Wschodzie

7. W każdy wtorek Adwentu po roratach Caritas zaprasza wszystkie dzieci do dolnego kościoła na słodki poczęstunek, kakao i herbatę

8. W piątek od 1500 do 1900 i w sobotę od 900 do 1700 nasz parafialny Zespół Caritas będzie przeprowadzał zbiórkę żywności dla potrzebujących w sklepie Biedronka na ulicy Niemodlińskiej. Zachęcamy do pomocy

9. Zmieniła się godzina wyjazdu na jarmark bożonarodzeniowy do Wiednia. Będzie on o 600. Tych, którzy się zapisali prosimy o niezwłoczne uregulowanie płatności u księdza Dominika i doniesienie informacji potrzebnych do ubezpieczenia (data urodzenia i adres zamieszkania). Mamy jeszcze kilka miejsc wolnych.

10. Nasza parafia także bierze udział w akcji „Świąteczna Paczka dla dziecka więźnia”. Polega ona na tym, że otrzymamy kilka listów od więźniów, którzy opisują swoją sytuację rodzinną - ile mają dzieci i w jakim są wieku. W liście więźniowie poproszą nas o drobny podarunek dla swoich dzieci (zazwyczaj zabawki, słodycze, kosmetyki, przybory szkolne). Zachęcamy by przynosić do zakrystii wymienione rzeczy do przyszłej niedzieli włącznie.

11. Do wieczności odeszli: Śp. Leszek Maćkowiak, l.63 z ul. Hallera