Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniami parafialnymi na najbliższy tydzień.

III NIEDZIELA ZWYKŁA

24.01.2021

1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na ogrzewanie naszej świątyni. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na ten cel. O 1730 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

2. W środę o 1730 zapraszamy na nabożeństwo do MBNP.

3. Za tydzień w niedzielę nasz Parafialny Zespół Caritas będzie kwestował na rzecz poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Chorwacji. Bóg zapłać za wsparcie tego szlachetnego dzieła.

4. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego w cenie 6 zł. W dzisiejszym numerze m.in. – Apel polskiego biskupa o post i modlitwę w intencji pokoju w Republice Środkowoafrykańskiej.

- o Szawle, który stał się Apostołem Narodów

- o tym, że gdyby wielu dziennikarzy było takich jak ich patron – to świat byłby w lepszym stanie.

- o zdalnym nauczaniu i o niezwykłych pamiątkach po św. Janie Pawle II w muzeum w Wadowicach.

5. Do wieczności odeszła: Śp. Stefania Dawid, l.90 z ul. Dambonia,