ZAKOŃCZENIE MODLITW O JEDNOŚC CHRZEŚCIJAN

przez Dawid
Odsłony: 12952
W środę 25 stycznia, w święto Nawrócenia św. Pawła Mszą Świętą w naszym kościele, zakończyliśmy obchody Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan w diecezji opolskiej.
 
W tym roku towarzyszyło mu motto: "Czyńcie dobro; szukajcie sprawiedliwości". Mszy Świętej przewodniczył i wygłosił Słowo Boże ks. bp Andrzej Czaja. W wygłoszonej homilii przypomniał: Nie nasze starania i wysiłki, ale Chrystus w nas (…) Jeśli ma być więcej dobra między nami, to musimy żyć w większej zażyłości z Bogiem - mówił bp Andrzej Czaja. Słowo pozdrowienia na zakończenie Liturgii wygłosił pastor dr Mariusz Muszczyński. Dziękuję serdecznie wszystkim za wspólnotę modlitwy, naszemu Chórowi, Liturgicznej Służbie Ołtarza, organistom i Panu Krzysztofowi za dar fotorelacji.