REMONT MAŁŻEŃSKI

Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Opolskiej zaprasza wszystkie małżeństwa na nową odsłonę Remontu Małżeńskiego. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 15-17 grudnia 2023 r. Spotkania odbędą się tam, gdzie dotychczas, czyli w kościele seminaryjno-akademickim pw. św. Jadwigi Śląskiej w Opolu, ul. Drzymały 1c.
 
Temat tegorocznych rekolekcji to: „Odkrywanie miłości intymnej”. Temat ten skupia się na pierwszym z trzech ołtarzy, z których czerpie małżeństwo sakramentalne, czyli na łożu małżeńskim. Natomiast w kolejnych dwóch latach tematyka spotkań dotyczyć będzie stołu rodzinnego, a także ołtarza eucharystycznego. Konferencję podczas tegorocznych rekolekcji poprowadzi Magdalena Kleczyńska - żona, mama trójki dzieci, doradca życia rodzinnego, terapeutka par, autorka książek "Więcej niż seks. Siła i moc miłości intymnej", "Obdarowani sobą. Sztuka budowania więzi" oraz ks. Tomasz Gajda, duszpasterz rodzin rejonu nyskiego. Wydarzeniu muzycznie towarzyszyć będzie Wspólnota Dawid, zaangażowana w prowadzenie Opolskich Wieczór Uwielbienia, a także Koncertów Uwielbienia. Dokładny plan przebiegu rekolekcji, a także więcej informacji na temat Remontu Małżeńskiego znajdziecie na stronie www.dr.opole.pl w zakładce Remont Małżeński, w mediach społecznościowych (facebook.com/dr.opolska, instagram.com/dr.opolska) oraz na kanale //youtube.com/@dr.opolska?fbclid=IwAR3u6lFp6CIvoZATzZMRzmKf4j_ru0jjfYH8Nf9daD2nMvCpIv4r6ECA8CA" rel="nofollow noreferrer" role="link" tabindex="0" target="_blank">youtube.com/@dr.opolska