BOŻE CIAŁO - PODZIĘKOWANIE

Kolejne Boże Ciało za Nami. Dlatego pragniemy zwrócić się do Was, kochani Parafianie, ze słowami wdzięczności za tak liczny udział w procesji Bożego Ciała. Był to czas uwielbieniem Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie, dziękujemy za świadectwo wiary i pobożności eucharystycznej.
 
Pragniemy powiedzieć serdeczne „Bóg zapłać!” wszystkim grupom parafialnym, które przygotowywały ołtarze na trasie procesji i zadbali o ich wystrój. Dziękujemy za wspólną troskę o bezpieczny przebieg procesji, tu szczególnie Policji, dziękujemy pocztom sztandarowym, dzieciom Mari, Liturgicznej Służbie Ołtarza, dzieciom pierwszokomunijnym, dzieciom sypiącym kwiatki i wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i dostojny przebieg procesji Bożego Ciała. Dziękujemy Panu Krzysztofowi za jak zwykle świetną fotorelacja.
Niech dane przez Nas świadectwo wiary i ufne modlitwy obecnych, przyczynią się do umocnienia nas na drodze wiary, miłości i nadziei.