DZIĘKUJEMY!!!

To co piękne trwa,
choć przemija to nie jest ważny tu czas.
Byliśmy razem,
może tylko lub aż 8 lat.
Pamięć pozostaje i będzie w NAS.

Pragnę w tym miejscu podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do uroczystego przeżycia tych niezwykłych chwil. Dziękuję: kaznodziei odpustowemu Ks. Piotrowi za głoszone słowo i przypomnienie nam wszystkim, że nie wolno tracić wiary i w modlitwie być, choć świat przeciwny, Bóg zwycięży. Tak czynił nasz Patron bł. Czesław. Wrocław ocalony. Dziękuję Księżom Wikarym, Księdzu Prałatowi Tadeuszowi i Księdzu Pawłowi. Dziękuję Liturgicznej służbie ołtarza: Ministrantom i Mariankom. Dziękuję Szafarzom. Dziękuję organistom; Pani Patrycji i Panu Kamilowi oraz orkiestrze młodzieżowej z Boguszyc „KAPRYS”, którą mieliśmy okazję po raz kolejny gościć w naszej parafii. Dziękuję chórowi parafialnemu, ubogaconemu przez chóry z Katedry i parafii św. Ap. Piotra i Pawła. Dziękuję pocztom sztandarowym, Panom Kościelnym. Serdecznie dziękuję Pracowni Florystyki z Wawelna Państwa Natalii i Stanisława Kubis, za to wyjątkowe, barwne ukwiecenie naszego świątecznego ołtarza. Dziękuję Panu Krzysztofowi Czajor za cudowne fotografie, które bez wątpienia pozwalają zatrzymać tą chwilę. W imieniu Księdza Piotra i swoim DZIĘKUJEMY!!!! To był prawdziwy zaszczyt być pośród WAS i z WAMI. Cóż powiedzieć, żal odjeżdżać!!!!!!!