MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Opolskiej organizuje IX Marsz dla życia i dla rodziny, który odbędzie się 9 października 2022 roku w Opolu.

Przedsięwzięcie wpisuje się w ogólnopolską inicjatywę realizowaną w wielu miastach Polski. Celem przedsięwzięcia jest promowanie wartości życia, rodziny oraz wierności w małżeństwie, dlatego tegoroczne hasło w kampanii ogólnopolskiej brzmi: „I ślubuję Ci”. Marsz rozpocznie o godz. 15.00 na pl. św. Sebastiana w Opolu, a następnie przejdzie ul. Łangowskiego do ul. Sienkiewicza i przez pl. Kopernika do ul. Ozimskiej, zakończy się zaś na pl. Wolności piknikiem rodzinnym. Marsz poprzedzi Msza św. sprawowana o godz. 14.00 w kościele św. Sebastiana w Opolu.