ZE ŚW. MICHAŁEM ARCHANIOŁEM

• Zapraszamy na IX Ogólnopolską Pielgrzymkę Czcicieli św. Michała Archanioła na Jasną Górę - 6.07. Wyjazd spod kościoła o godz. 8.00, kosz biletu 65 zł. Zapisy i kontakt p. Kamila – 608 357 806 . Liczba miejsc ograniczona do 22!!!

Plan.
    6 lipca 2024 roku odbędzie się IX Pielgrzymka Ogólnopolska „Ze św. Michałem na Jasną Górę” uczestników peregrynacji, Rycerzy, Czcicieli i członków Bractwa Szkaplerznego św. Michała Archanioła, czytelników czasopisma „Któż jak Bóg” i wszystkich chętnych.
    Program pielgrzymki:
    10:30 – Spotkanie z zaproszonymi gośćmi, dyskusja panelowa: ks. Zbigniew Baran CSMA – egzorcysta, ks. Grzegorz Kosakowski CSMA – psychoterapeuta, ks. Mateusz Szerszeń CSMA – kierownik duchowy. Modlitwa o wylanie Ducha Świętego (sala o. Augustyna Kordeckiego)
    12:00 – Anioł Pański i nabożeństwo oczekiwania (Bazylika)
    12:20 – Procesja z Figurą św. Michała Archanioła do Bazyliki, Różaniec, Godzinki ku czci św. Michała Archanioła
    13:15 – Procesja z Figurą do Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej
    13:30 – Msza św. z homilią ks. Marcello Stanzione
    14:30 – Przeniesienie Figury do Bazyliki, Koronka do Miłosierdzia Bożego, złożenie przyrzeczeń rycerskich, nałożenie szkaplerzy św. Michała Archanioła, przerwa na modlitwę osobistą i posiłek
    16:30 – Konferencja – ks. Piotr Prusakiewicz CSMA (Wały Jasnogórskie)
    17:00-18:30 – Nabożeństwo o uzdrowienie duszy i ciała oraz uwolnienie z nałogów z modlitwą wstawienniczą przed Najświętszym Sakramentem i Błogosławieństwem Lourdzkim (Wały Jasnogórskie)
    19:30 – Przeniesienie Figury św. Michała Archanioła do Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej
    Dodatkowo:
    21:00 – Apel Jasnogórski z Figurą św. Michała Archanioła w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej