ZE ŚW. MICHAŁEM ARCHANIOŁEM

 • Zapraszamy na IX Ogólnopolską Pielgrzymkę Czcicieli św. Michała Archanioła na Jasną Górę - 6.07. Wyjazd spod kościoła o godz. 8.00, kosz biletu 65 zł. Zapisy i kontakt p. Kamila – 608 357 806 . Liczba miejsc ograniczona do 22!!!
   
  Plan.
  6 lipca 2024 roku odbędzie się IX Pielgrzymka Ogólnopolska „Ze św. Michałem na Jasną Górę” uczestników peregrynacji, Rycerzy, Czcicieli i członków Bractwa Szkaplerznego św. Michała Archanioła, czytelników czasopisma „Któż jak Bóg” i wszystkich chętnych.
  Program pielgrzymki:
  10:30 – Spotkanie z zaproszonymi gośćmi, dyskusja panelowa: ks. Zbigniew Baran CSMA – egzorcysta, ks. Grzegorz Kosakowski CSMA – psychoterapeuta, ks. Mateusz Szerszeń CSMA – kierownik duchowy. Modlitwa o wylanie Ducha Świętego (sala o. Augustyna Kordeckiego)
  12:00 – Anioł Pański i nabożeństwo oczekiwania (Bazylika)
  12:20 – Procesja z Figurą św. Michała Archanioła do Bazyliki, Różaniec, Godzinki ku czci św. Michała Archanioła
  13:15 – Procesja z Figurą do Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej
  13:30 – Msza św. z homilią ks. Marcello Stanzione
  14:30 – Przeniesienie Figury do Bazyliki, Koronka do Miłosierdzia Bożego, złożenie przyrzeczeń rycerskich, nałożenie szkaplerzy św. Michała Archanioła, przerwa na modlitwę osobistą i posiłek
  16:30 – Konferencja – ks. Piotr Prusakiewicz CSMA (Wały Jasnogórskie)
  17:00-18:30 – Nabożeństwo o uzdrowienie duszy i ciała oraz uwolnienie z nałogów z modlitwą wstawienniczą przed Najświętszym Sakramentem i Błogosławieństwem Lourdzkim (Wały Jasnogórskie)
  19:30 – Przeniesienie Figury św. Michała Archanioła do Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej
  Dodatkowo:
  21:00 – Apel Jasnogórski z Figurą św. Michała Archanioła w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej
  21:30 – 3:45 – Nocne czuwanie ze św. Michałem Archaniołem w Kaplicy Jasnogórskiej (różaniec, konferencja, adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa śpiewem pod przew. Michała Niemca, modlitwy rycerskie, zawierzenie św. Michałowi Archaniołowi, modlitwa w ciszy)
  24:00 – Msza św. pod przewodnictwem księży michalitów (formularz niedzielny)
  Serdecznie zapraszamy!