PIELGRZYMKA DO FATIMY!!!! WPŁATY I PLAN PIELGRZYMKI!!!

Przypominamy o naszej parafialnej pielgrzymce do Fatimy. Cieszymy się tak dużym zainteresowaniem. Pozostało jeszcze 15 miejsc. Podajemy numer konta w gazetce oraz na stronie parafii do wpłat: konto Biura ING BANK ŚLĄSKI NR: 24 1050 1214 1000 0091 2511 0552
 
 

PARAFIALNA PIELGRZYMKA DO FATIMY

19-26.07.2022

CZAS: 8 DNI, KOSZT: 3.500

Fatima - Santiago De Compostela - Porto - Coimbra – Nazare – Lizbona – Valinhos – Aliustrel – Tomar – Batahla

1 DZIEŃ: Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki. Przejazd autokarem na lotnisko w Krakowie. Przelot do Lizbony. Przejazd do hotelu w Fatimie, obiadokolacja, udział w wieczornym nabożeństwie różańcowym w kaplicy Objawień, nocleg.

2 DZIEŃ: Śniadanie. Zwiedzanie sanktuarium Matki Bożej w Fatimie - Kaplica Objawień, Bazylika Matki Boskiej Różańcowej z grobami bł. Franciszka i Hiacynty oraz s. Łucji; Bazylika Trójcy Przenajświętszej, zwiedzanie wystawy „Światło i pokój”; czas wolny w Sanktuarium na prywatną modlitwę; obiadokolacja, udział w wieczornym nabożeństwie różańcowym w kaplicy Objawień, nocleg.

3 DZIEŃ: Śniadanie. Uczestnictwo w Drodze Krzyżowej prowadzącej do wioski Valinhos - miejsca objawień Anioła Portugalii oraz do wioski Aliustrel, gdzie znajdują się domy rodzinne Dzieci Fatimskich; przejazd do Nazarei zwiedzanie kościoła Matki Bożej z Nazare, czas wolny na plaży, powrót do Fatimy, obiadokolacja, udział w wieczornym nabożeństwie różańcowym w kaplicy Objawień, nocleg.

4 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do Coimby i zwiedzanie: Uniwersytet, Stara Katedra, Klasztor św. Krzyża. Przejazd do Santiago de Compostela i zwiedzanie: Katedra z relikwiami Jakuba Apostoła, Portyk Chwały oraz drzwi święte, obiadokolacja, nocleg.

5 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do Porto i zwiedzanie: spacer po starówce: kościół św. Franciszka, katedra, kościół i wieża Clerigos; przejazd do Fatimy, udział w wieczornym nabożeństwie różańcowym w kaplicy Objawień, obiadokolacja, nocleg.

6 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do Tomar i zwiedzanie: kompleks Klasztorny Zakonu Chrystusowego, wpisany na listę UNESCO, Batahla: Klasztor Matki Bożej Zwycięskiej, przejazd do Fatimy, udział w wieczornym nabożeństwie różańcowym w kaplicy Objawień, obiadokolacja, nocleg.

7 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do Lizbony i zwiedzanie: wieża Belem i Klasztor Hieronimitów z zewnątrz, pomnik Odkrywców, Kościół św. Antoniego, Katedra, Stare Miasto, czas wolny, przejazd do Fatimy, udział w wieczornym nabożeństwie różańcowym w kaplicy Objawień, obiadokolacja, nocleg.

8 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd na lotnisko w Lizbonie, przelot do Krakowa, powrót autokarem do parafii. Zakończenie pielgrzymki.

ŚWIADCZENIA: przeloty samolotem Lufthansa, (bagaż 20kg), 7 noclegów w hotelu ***/**** w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami, 7 śniadań, 7 obiadokolacji, przejazdy autokarem, ubezpieczenie KL, NNW i Bagażu, opieka pilota i sprzęt nagłaśniający. Dodatkowo płatne: bilety wstępów, podatki klimatyczne, przewodnicy lokalni itp. (ok. 70 euro) oraz napoje do obiado-kolacj

ORGANIZATOR:

Santiago Tours - Salon sprzedaży: 43-100 Tychy, ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 1 Siedziba biura: 40-645 Katowice, ul. Tunelowa 24F tel.: 32 204 27 77 - santiagotours@santiagotours.p

Parafia pw. Bł. Czesława ul. Józefa Hallera 2, 45-782 Opole. Telefon: 77 474 69 71, www.parafia.opole.pl