Błogosławionych Świąt

przez Super User
Odsłony: 17246

Wieczorem owego pierwszego dnia tygodnia, tam gdzie przebywali uczniowie, gdy drzwi były zamknięte z obawy przed Żydami, przyszedł Jezus, stanął pośrodku i rzekł do nich: «Pokój wam!» A to powiedziawszy, pokazał im ręce i bok. Uradowali się zatem uczniowie ujrzawszy Pana. A Jezus znowu rzekł do nich: «Pokój wam! [J20,19-21a]

Drodzy Parafianie i Goście, życzymy Wam, by blask Zmartwychwstałego Pana rozjaśniał każdy dzień Waszego życia, by Pan, który przychodzi by dać ziemi pookój, zesłał go rownież w Wasze życie. Niech każdego dnia błogosławieństwo Zmartwychwstałego Wam pomaga i dodaje nadziei. Zdrowych, radosnych i błogosławionych Świąt spędzonych w gronie najbliższych przepełnionych miłością rodzinną.

Życzą Duszpasterze

fot. Luca Giordano (1617 – 1682) Zmartwychwstanie. Olej na płótnie. Rezidenzgalerie, Salzburg, Austria.