Wspólnota Kapłańska Osób Świeckich

przez Super User

Wspólnota Kapłańska Osób Świeckich – Wspólnota Kapłańska Osób Świeckich

Wspólnota Kapłańska Osób Świeckich

Wszyscy chcielibyśmy, aby kapłani i osoby zakonne były wzorem dla nas. Zwłaszcza dzisiaj, kiedy tak bardzo potrzebne są dobre przykłady. Ale czy my w jakiś sposób przyczyniamy się do tego, aby tak było? Jest to wspólnota modlitewna pokutna wypraszająca nowe powołania do kapłaństwa i zakonów. Szczególną troską obejmujemy już powołanych aby wiernie trwali przy Bogu i z radością szukali zagubionego człowieka.
Matko Kościoła pomóż nam modlić się jedni za drugich, by Królestwo Boże zapanowało na ziemi…
W tych intencjach ofiarujemy modlitwę, trud i radość codziennego życia oraz Mszę świętą:
I czwartek miesiąca (pamiątka Ostatniej Wieczerzy i rozesłanie kapłanów)
I piątek miesiąca (do Serca Pana Jezusa)
I sobota miesiąca (za wstawiennictwem Matki Bożej wypraszamy potrzebne łaski dla całego Kościoła)

Zależy Ci na świętości Kapłanów?
Zapraszamy! Przyjdź!
I poniedziałek miesiąca godz. 17.00 – spotkania formacyjne w dolnej częśći kościoła.
Opiekunem wspólnoty jest ks. Piotr Wala