Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

W każdą środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy do naszej kaplicy ku Jej czci!!!

"Święty Jan Paweł II, mówił: „Kiedy mieszkałem w Krakowie i pracowałem jako robotnik w fabryce [Solvay], wiele razy, wracając po pracy do domu, wstępowałem do kościoła redemptorystów, gdzie znajdował się obraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy. (…) Te przeżycia głęboko utkwiły mi w sercu. (…) I dziś, chcę gorąco podziękować Matce Bożej Nieustającej Pomocy za okazywaną mi zawsze „nieustanną pomoc” w trudnych momentach życiowych, ośmieliłbym się nawet powiedzieć, że w każdym trudnym momencie. Wszystkim, którzy z wiarą i ufnością oddają cześć Matce Bożej Nieustającej Pomocy – z serca błogosławię”. (Jan Paweł II Rzym 1984 r.)

Wśród licznych nabożeństw ku czci Matki Bożej największą popularnością cieszy się Nowenna Nieustanna odprawiana przed ikoną Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Zapraszamy wszystkich czcicieli Najświętszej Maryi Panny do modlitwy, by z wiarą kontemplować Matkę Boga, jako Dziewicę Cierpiącą i Nieustającą Pomoc dla ludzkości.

Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy odprawiamy w naszej kaplicy w każdą środę. Rozpoczynamy ją o godz. 17.30. Na modlitwie Nowenny wypowiadamy nasze prośby i podziękowania. Wszystkie intencje zapisane na karteczkach, które odczytujemy w czasie nabożeństwa, wcześniej wkładamy do koszyczka wystawionego w kaplicy. Zwieńczeniem nabożeństwa jest Msza Święta wotywna o Matce Bożej Nieustającej Pomocy.

ZAPRASZAMY!!!