APEL

Kochani Parafianie i Goście!

 

Dziękujemy z całego serca wszystkim ofiarodawcom, którzy tak dzielnie i wspaniałomyślnie pamiętają o wsparciu parafii finansowo. Parafia utrzymuje się tylko z datków i ofiar składanych w czasie Mszy Świętej, nie ma żadnego wsparcia ze strony państwa ani innych instytucji. Niestety ten czas który trwa od marca powoduje, że powoli będzie brakować na podstawowe utrzymanie budynków, opłat za prąd, gaz, wodę, zakupu paramentów liturgicznych i wielu innych działań naszej parafii. I choć mamy świadomość, że wszelka prośba z tej dziedziny buduje różne emocje w nas, dlatego z ogromną pokorą i nieśmiałością prosimy o wsparcie finansowe, które można składać czy to do skrzyni wystawionej z tyłu kościoła, bądź przelewem na konto.

Z serca DZIĘKUJEMY!!!!
 
Konto parafialne: Bank PEKAO S.A. I.O. w Opolu 24 1240 1633 1111 0000 2651 6758