Ks. Piotr Reimann

Ksiądz Wikariusz

 

 Data święceń: 2011-06-11

Pełnione funkcje:
[ 2020-08-26 - nadal ] wikariusz - Opole, bł. Czesława
[ 2011-08-24 - 2014-08-27 ] wikariusz - Prudnik, Miłosierdzia Bożego
[ 2014-08-27 - 2019-08-28 ] wikariusz - Prószków, św. Jerzego
[ 2019-08-28 - 2020-08-26 ] wikariusz - Nysa, św. Jakuba Apostoła i św.Agnieszki