Nowenna przed Dniem Matki

Zapraszamy do uczestniczenia w Nowennie przed Dniem Mamy.

Droga Mamo!
Dziękuję za każdy spędzony
wspólnie z Tobą dzień,
za pokazywanie mi świata,
za uczenie bycia odważnym,
wolnym i otwartym na innych.
Kocham Cię za wszystko
i na zawsze!

Jak co roku zachęcamy do włączenia się w dar szczególnej modlitwy, którą rozpoczniemy Nowenną przed Dniem Mamy 17 maj. W tym celu zachęcamy do pobrania laurki wystawionej z tyłu kościoła. Na mniejszej części laurki wypisujemy imię mamy żyjącej lub zmarłej (tu dopisujemy śp. lub +), którą chcemy polecać modlitwie, a większą jej część ofiarujemy mamie jak dar, prezent. Imiona będą czytane w czasie Nowenny od 17 do 26 maja. Można przy tej okazji złożyć ofiarę na kwiaty, które jak co roku ozdobią naszą świątynie – chcemy aby każdą mamę oznaczał jeden kwiat. Zapraszamy.